İkea Montaj

Ikea Montaj

Ikea ülkemizde farklı şehirlerde bulunan çok büyük bir kapsam alanına sahip yapı marketidir. Ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Ikea yapı market bünyesinde; ev, bahçe, oturma odası, mutfak, yemek odası, yatak odası, çocuk odası dekorasyonu dâhil olmak üzere pek çok alanda hizmet vermektedir. Almış olduğunuz ürünlerin nakliyesi ve montajı da ürünleri seçip almak kadar önemli bir yer tutmaktadır. Bu noktada satın aldığınız ürünleri Ikea montaj hizmetimiz ile düşük bir ücret karşılığında sizler için montajını yapmaktayız. Evinize aldığınız ürünleri dilerseniz montaj konusunda bu kolaylığı sağlayan modern hizmet aracılığı ile alabilirsiniz. Ikea, ürünlerinin çoğunu özel aletler gerekmeden evinizde rahatlıkla monte edebileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Ürününüzün içinden çıkan kullanım kılavuzunda belirtilen açıklamalar eşliğinde kolay bir şekilde bir birleştirebilirsiniz. Lakin bazı durumlarda montaj konusunda yardım gerekebilir bu noktada firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Ikea Montaj Servisi

Ikea montaj servisi olarak kurulmasını istediğiniz ürünlerinizi yerinde ve zamanında ihtiyaç duyduğunuz anda sizler için monte etmekteyiz. Bilgili, tecrübeli ve donanımlı çalışanlarımız montaj sırasında gayet güler yüzlü ve profesyonel olarak ürünlerinizi monte etmektedirler. Konuyla alakalı benzer durumları da çalışanlarımıza danışabilirsiniz ya da daha ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetleri çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Ürününüzü Ikea mağazasından aldıktan sonra kasalardan çıkınca nakliye ve montaj bankosu ile iletişim kurarak yardım isteyebilirsiniz. Sonrasında firmamıza yönlendirildiğiniz takdirde veya bizzat arayarak başvurduğunuz halde derhal sizlere sağlıklı bir şekilde dönüş yaparak hızlı bir biçimde yardımcı olarak sorunlarınızı çözüme kavuşturmak amacıyla harekete geçeriz.

Ikea Dolap Montajı

Ikea ürünlerinin büyük bir kısmı yassı kutular şeklinde paketlenir ve arabaların bagajına pratik bir biçimde yüklenir, kolayca taşınır. En büyük avantaj almış olduğunuz ürünü hemen alıp, evinize ve ya ofisinize götürüp aynı gün kurup kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat bu hizmetin gerekli olduğu alanlar olduğu gibi Kendi isteğiniz doğrultusunda da nakliye ve montaj hizmeti almanız mümkündür. Mağazadan ürünü alıp konfor ve rahatlık ile evinize geçersiniz ve ürününüz eve gelip işin bilirkişileri tarafından monte edilip hazır hale getirilir. Siz çayınızı veya kahvenizi yudumlarken tüm işler düşük bir ücret karşılığında sizler için halledilir. Özellikle Ikea dolap montajı konusunda çok fazla talep bulunmaktadır. Firmamız tarafından dolap montajı hizmetimiz keza nakliyesi dâhil olmak üzere istekleriniz ve önerileriniz doğrultusunda itinayla çalışıyor ve tüm işlerimizi memnuniyetinizi göz önünde bulundurarak yapmaktayız. Aldığınız ürünleri toplayıp, nakliye işlemini yapıp evinizde montaj hizmetini sunuyoruz. Dolap montajı hassas bir konu olduğu için profesyonel olarak yapılması gerekmektedir. Verdiğimiz hizmetler sırasında en büyük amacımız değerli müşterilerimizin beğenisini ve tam olarak güvenini kazanmaktır. Hedef noktamız nakliye ve montaj konusunda memnuniyetinizi sağlamaktır.